Body Alfa cu mânecă lungă, roșu lollipop
Detalii produs
Body-ul Alfa, în nuanța roșu lollipop, este confecționat dintr-un amestec de 95% bumbac organic certificat GOTS și 5% elastan. Fred's World creează articole durabile și prietenoase cu mediul, respectând cele mai înalte standarde de producție etică.
Compoziție: 95% bumbac organic, 5% elastan.
Despre Fred's World
Produsele Fred’s World sunt lucrate mare. Alegeți în funcție de înălțimea copilului sau contactați-ne pentru a vă ajuta să alegeți mărimea perfectă.
Bumbacul și lâna sunt organice, certificat GOTS. Chiar și cei mai micuți copii vor observa cât de fine sunt materialele folosite și ce frumos se păstrează spălare după spălare.
Fred’s World by Green Cotton creează hăinuțe durabile cu accent pe dezvoltarea armonioasă a copiilor. Nu sunt hăinuțe pentru prinți și prințese, ci pentru copii activi care se bucură de viață în hăinuțe practice.
Fred’s World este un brand Green Cotton deținut de Novotex, compania care a creat primul tricou din bumbac organic certificat. Este companie adeseori premiată pentru produsele sale. Designul este scandinav, iar hăinuțele sunt realizate în Europa. Certificările GOTS (pentru bumbac și lână) și Oeko-Tex Standard 100 (pentru produsele din poliester reciclat) confirmă atenția companiei pentru mediu și dezvoltare durabilă.



Body-uri cu mânecă lungă
Recomandări și body-uri cu mânecă lungă pentru copii fete, vârsta 0-1 luni, 1-3 luni, 3-6 luni și 6-9 luni, bebeluși fetițe.
Cumpărat împreună cu
Testimoniale
Haine de calitate superioară la prețuri foarte bune. Mereu ofera pentru clienții fideli discount si vouchere de reduceri. Ii recomand cu drag!
Zelah Waldman
Multumesc Andra pentru ca imi dai ocazia sa cumpar haine calitative si durabile la preturi accesibile. Comunicarea este ireprosabila, impachetarea si livrarea de asemenea. Voi reveni cu o comanda de cate ori am ocazia
Dana Mosor
Am primit comanda foarte repede, iar prețul a fost cel mai bun de pe piață. Multumesc Colorada!
Suzana Ciplea
Hainute frumoase si de calitate
Jeni Radu
Produse frumoase, de calitate, preturi bune. Pachetul mi-a venit cu un mesaj personal, scris de mana, ceea ce apreciez foarte mult. Multumesc!
Mihaela Stoica
O experienta minunata din toate punctele de vedere! O recomand cu tot dragul pe Andra de la Colorada!
Nicole Cârstea
Foarte multumita de produse, de livrare, de interactiunea personala, de tot! Se vede dragostea pusa in business:) si atentia la detalii.
Ana Maria Spoiala
Hainute ff frumoasa si calitative!
Codruta Teodora Turza
Haine frumoase, rezistente si comode. Fetita mea cand a purtat pentru prima data un colant a zis ce moale si pufoasa este!
Sumi Kato Edina
Promptitudine și calitate la prețuri accesibile. Mă declar mulțumită și recomand cu încredere!
Andra Gorgan
Produse de calitate, preturi decente iar livrarea este rapida. Recomand cu drag!
Andreea Beg
Cele mai dragute hainute, calitative iar comunicarea cu Andra este peste asteptari de fiecare data. Recomand cu drag sa aveti incredere in recomandarile ei vis-a-vis de marimi si produse