Fred's World
Tricouri

Tricou cu imprimeu pisică

Preț recomandat de producător: 120,00 lei
Lichidare de stoc
36,00 lei
Economisești 84,00 lei (70%)
80,00 lei
Economisești 40,00 lei
Estimat livrare: Marți, 24 Martie
Livrare gratuită la comenzi peste 289 lei
Retur facil dacă te răzgândești
Plătești securizat în siguranță

Detalii produs

Tricou cu imprimeu cusut pisică și șoricel. Șoricelul poate fi mutat. Tricou este realizat din cel mai fin și rezistent bumbac organic. Bumbacul organic este certificat GOTS (Global Organic Textile Standard), ceea ce asigură nu numai calitatea și confortul materialului, ci și faptul că procesul de producție respectă standardele ridicate de sustenabilitate și protecție a mediului înconjurător.

Compoziție: 97% bumbac organic, 3% elastan.


Despre Fred's World

Fred’s World este un brand Green Cotton deținut de Novotex, compania care a creat primul tricou din bumbac organic certificat. Este companie adeseori premiată pentru produsele sale. Designul este scandinav, iar hăinuțele sunt realizate în Europa. Certificările GOTS (pentru bumbac și lână) și Oeko-Tex Standard 100 (pentru produsele din poliester reciclat) confirmă atenția companiei pentru mediu și dezvoltare durabilă.

Produsele Fred’s World sunt croite mai mare. Alegeți în funcție de înălțimea copilului sau contactați-ne pentru a vă ajuta să alegeți mărimea perfectă.

Bumbacul și lâna sunt organice, certificat GOTS. Chiar și cei mai micuți copii vor observa cât de fine sunt materialele folosite și ce frumos se păstrează spălare după spălare.


-70%
68
Tricou cu imprimeu pisică
Tricou cu imprimeu pisică
Tricou cu imprimeu pisică

Tricouri

Recomandări și tricouri pentru vârsta 6-9 luni, 12-18 luni și 18-24 luni, bebeluși fetițe.


Cumpărat împreună cu

Testimoniale

⭐⭐⭐⭐⭐
Haine de calitate superioară la prețuri foarte bune. Mereu ofera pentru clienții fideli discount si vouchere de reduceri. Ii recomand cu drag!
Zelah Waldman
 
⭐⭐⭐⭐⭐
Multumesc Andra pentru ca imi dai ocazia sa cumpar haine calitative si durabile la preturi accesibile. Comunicarea este ireprosabila, impachetarea si livrarea de asemenea. Voi reveni cu o comanda de cate ori am ocazia
Dana Mosor
 
⭐⭐⭐⭐⭐
Am primit comanda foarte repede, iar prețul a fost cel mai bun de pe piață. Multumesc Colorada!
Suzana Ciplea
 
⭐⭐⭐⭐⭐
Hainute frumoase si de calitate
Jeni Radu
 
⭐⭐⭐⭐⭐
Produse frumoase, de calitate, preturi bune. Pachetul mi-a venit cu un mesaj personal, scris de mana, ceea ce apreciez foarte mult. Multumesc!
Mihaela Stoica
 
⭐⭐⭐⭐⭐
O experienta minunata din toate punctele de vedere! O recomand cu tot dragul pe Andra de la Colorada!
Nicole Cârstea
 
⭐⭐⭐⭐⭐
Foarte multumita de produse, de livrare, de interactiunea personala, de tot! Se vede dragostea pusa in business:) si atentia la detalii.
Ana Maria Spoiala
 
⭐⭐⭐⭐⭐
Hainute ff frumoasa si calitative!
Codruta Teodora Turza
 
⭐⭐⭐⭐⭐
Haine frumoase, rezistente si comode. Fetita mea cand a purtat pentru prima data un colant a zis ce moale si pufoasa este!
Sumi Kato Edina
 
⭐⭐⭐⭐⭐
Promptitudine și calitate la prețuri accesibile. Mă declar mulțumită și recomand cu încredere!
Andra Gorgan
 
⭐⭐⭐⭐⭐
Produse de calitate, preturi decente iar livrarea este rapida. Recomand cu drag!
Andreea Beg
 
⭐⭐⭐⭐⭐
Cele mai dragute hainute, calitative iar comunicarea cu Andra este peste asteptari de fiecare data. Recomand cu drag sa aveti incredere in recomandarile ei vis-a-vis de marimi si produse
Monica Cercel
 
Tricou cu imprimeu pisică
Tricou cu imprimeu pisică
Tricou cu imprimeu pisică
PRP: 120,00 lei
36,00 lei