Småfolk
Rochii cu mânecă scurtă

Rochie cu maneca scurta si imprimeu floral mov

180,00 lei
Economisești 90,00 lei
270,00 lei
Preț recomandat de furnizor
Ultimele produse disponibile în stoc.
Livrare gratuită la comenzi peste 189 lei
Retur facil dacă te răzgândești
Plătești securizat în siguranță

Detalii produs

Rochie elegantă cu imprimeu de panseluțe, croială lejeră și talie elastică. Confecționată din bumbac organic, moale și elastic.

Compoziție: 95% bumbac organic 5% Elasthan.


Despre Småfolk

Cu modele inspirate din natură, animale și elemente jucăușe, îmbrăcămintea Smafolk este recunoscută pentru culorile vii și designurile creative. Toate produsele sunt confecționate din materiale prietenoase cu pielea copiilor, multe fiind realizate din bumbac organic certificat. Brandul pune accent pe sustenabilitate și confort, oferind articole perfecte pentru activitățile zilnice ale celor mici, menținând în același timp un stil distractiv și unic.

 

 

 


-33%
104
Rochie cu maneca scurta si imprimeu floral mov
Rochie cu maneca scurta si imprimeu floral mov
Rochie cu maneca scurta si imprimeu floral mov

Rochii cu mânecă scurtă

Recomandări și rochii cu mânecă scurtă pentru copii fete.

Testimoniale

⭐⭐⭐⭐⭐
Haine de calitate superioară la prețuri foarte bune. Mereu ofera pentru clienții fideli discount si vouchere de reduceri. Ii recomand cu drag!
Zelah Waldman
Client din Octombrie 2021
⭐⭐⭐⭐⭐
Multumesc Andra pentru ca imi dai ocazia sa cumpar haine calitative si durabile la preturi accesibile. Comunicarea este ireprosabila, impachetarea si livrarea de asemenea. Voi reveni cu o comanda de cate ori am ocazia
Dana Mosor
Client din Aprilie 2023
⭐⭐⭐⭐⭐
Am primit comanda foarte repede, iar prețul a fost cel mai bun de pe piață. Multumesc Colorada!
Suzana Ciplea
Client din Martie 2020
⭐⭐⭐⭐⭐
Hainute frumoase si de calitate
Jeni Radu
 
⭐⭐⭐⭐⭐
Produse frumoase, de calitate, preturi bune. Pachetul mi-a venit cu un mesaj personal, scris de mana, ceea ce apreciez foarte mult. Multumesc!
Mihaela Stoica
 
⭐⭐⭐⭐⭐
O experienta minunata din toate punctele de vedere! O recomand cu tot dragul pe Andra de la Colorada!
Nicole Cârstea
Client din Septembrie 2020
⭐⭐⭐⭐⭐
Foarte multumita de produse, de livrare, de interactiunea personala, de tot! Se vede dragostea pusa in business:) si atentia la detalii.
Ana Maria Spoiala
Client din Septembrie 2020
⭐⭐⭐⭐⭐
Hainute ff frumoasa si calitative!
Codruta Teodora Turza
Client din Mai 2020
⭐⭐⭐⭐⭐
Haine frumoase, rezistente si comode. Fetita mea cand a purtat pentru prima data un colant a zis ce moale si pufoasa este!
Sumi Kato Edina
Client din Februarie 2021
⭐⭐⭐⭐⭐
Promptitudine și calitate la prețuri accesibile. Mă declar mulțumită și recomand cu încredere!
Andra Gorgan
Client din Ianuarie 2021
⭐⭐⭐⭐⭐
Produse de calitate, preturi decente iar livrarea este rapida. Recomand cu drag!
Andreea Beg
Client din Ianuarie 2024
⭐⭐⭐⭐⭐
Cele mai dragute hainute, calitative iar comunicarea cu Andra este peste asteptari de fiecare data. Recomand cu drag sa aveti incredere in recomandarile ei vis-a-vis de marimi si produse
Monica Cercel
Client din Iulie 2020