Tricou verde cu gândăcel
Detalii produs
Un tricou care atrage toate privirile! Designul verde intens este completat de un imprimeu cool cu un gândăcel colorat, care pare că se cațără chiar pe tricou – un detaliu adorat de copii!
Este confecționat dintr-un amestec moale și respirabil de 70% lyocell și 30% bumbac, o combinație ideală pentru zilele călduroase de vară sau activități intense. Lyocellul este o fibră ecologică, cunoscută pentru finețea ei și capacitatea de a regla temperatura corpului.
✔️ Material prietenos cu pielea – moale, lejer și sustenabil
✔️ Cusături contrastante care adaugă un plus de stil
✔️ Croială relaxată, perfectă pentru joacă și explorare
✔️ Design haios, care stârnește curiozitatea copiilor
✔️ Potrivit pentru grădiniță, parc sau excursii
Un tricou Jako-o care îmbină sustenabilitatea cu distracția – perfect pentru micii exploratori!
Compoziție: 70% lyocell, 30% bumbac.
Tricouri
Recomandări și tricouri pentru copii băieți.
Testimoniale
Haine de calitate superioară la prețuri foarte bune. Mereu ofera pentru clienții fideli discount si vouchere de reduceri. Ii recomand cu drag!
Zelah Waldman
Multumesc Andra pentru ca imi dai ocazia sa cumpar haine calitative si durabile la preturi accesibile. Comunicarea este ireprosabila, impachetarea si livrarea de asemenea. Voi reveni cu o comanda de cate ori am ocazia
Dana Mosor
Am primit comanda foarte repede, iar prețul a fost cel mai bun de pe piață. Multumesc Colorada!
Suzana Ciplea
Hainute frumoase si de calitate
Jeni Radu
Produse frumoase, de calitate, preturi bune. Pachetul mi-a venit cu un mesaj personal, scris de mana, ceea ce apreciez foarte mult. Multumesc!
Mihaela Stoica
O experienta minunata din toate punctele de vedere! O recomand cu tot dragul pe Andra de la Colorada!
Nicole Cârstea
Foarte multumita de produse, de livrare, de interactiunea personala, de tot! Se vede dragostea pusa in business:) si atentia la detalii.
Ana Maria Spoiala
Hainute ff frumoasa si calitative!
Codruta Teodora Turza
Haine frumoase, rezistente si comode. Fetita mea cand a purtat pentru prima data un colant a zis ce moale si pufoasa este!
Sumi Kato Edina
Promptitudine și calitate la prețuri accesibile. Mă declar mulțumită și recomand cu încredere!
Andra Gorgan
Produse de calitate, preturi decente iar livrarea este rapida. Recomand cu drag!
Andreea Beg
Cele mai dragute hainute, calitative iar comunicarea cu Andra este peste asteptari de fiecare data. Recomand cu drag sa aveti incredere in recomandarile ei vis-a-vis de marimi si produse
Monica Cercel
Produsul a fost adăugat în coș
Tricou verde cu gândăcel
Vezi și alte recomandări